O Aplikacji

Podstawową zaletą aplikacji jest współpraca skippera z klientami/załogantami na etapie ich informowania, pozyskiwania, rozliczeń oraz komunikacji. Wszystko w jednym miejscu to nasza zasada. Pozwala ona zachować wszelkie informacje, doświadczenia dając podstawę do utrzymania kontaktu skippera i załogi, co może skutkować jego lojalnością w następnych rejsach oraz rekomendacją dla nowych klientów.

Proponujemy pracę z narzędziem, bez żadnych zbędnych ułatwień/utrudnień, obejmującego tylko najważniejsze etapy organizacji rejsu – łatwą w obsłudze - intuicyjny konfigurator i funkcjonalności dostosowane do realnych potrzeb

Ofertowanie

Tworzenie i prezentacja oferty w czytelnej i atrakcyjnej graficznie formie – pomoc w sprzedaży.

Konfigurator pozwala na stworzenie i zaprezentowanie oferty skippera; akwenów, czarterowanych łódek, terminów, rodzajów rejsu. Oferta jest dodatkowo eksponowana na stronie www.skipperapp.pl oraz promowana w mediach społecznościowych aplikacji. Pozwala to na efektywne kompletowanie załogi.

Rozliczenia i sprzedaż

Uporządkowanie rozliczeń, sprzedaż ze sprawnym i bezproblemowym egzekwowaniem płatności – zdjęcie ze skippera roli sprzedawcy/egzekutora.

Aplikacja pozwala na zebranie wszystkich kosztów rejsu i na przejrzyste skonfigurowanie ceny dla załoganta, poinformowanie go o niej oraz terminach płatności. System przypomni klientowi o nadchodzącym terminie płatności.

Komunikacja

Dobra komunikacja w jednym miejscu – uniknięcie prowadzenia korespondencji na wielu komunikatorach.

Komunikacja wyłącznie poprzez aplikację, pozwala uniknąć zagubienia korespondencji i nieporozumieniom. Jeden kanał komunikacji przed, w trakcie i po rejsie, skutkuje efektywnością, satysfakcją i chęcią ponownego wspólnego wyjazdu. Zebranie wszystkich najważniejsze procesów w jednym miejscu i skorelowane z łatwym ich przekazywaniem skutkuje oszczędnością czasu.

Łatwy dostęp do oferty, rezerwacja, rozliczenia

Dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Skipperapp oferuje; łatwy dostęp do ofert, wyszukiwarkę rejsów lub dostęp do oferty wybranego skippera, przejrzysty system rezerwacji konkretnego rejsu bądź skippera, sprawny, automatyczny sposób rozliczeń, harmonogram płatności oraz powiadomienia o ich terminach.

Niezbędne informacje - komunikacja

Wszystkie informacje dotyczące rejsu w jednym miejscu. Korzystanie z jednego komunikatora.

Informacje formalne; terminy, miejsca rozpoczęcia i zakończenia rejsu, trasę, niezbędne dokumenty, koszty, informacje dotyczące podróży. W „niezbędniku załoganta" informacje praktyczne; etykieta rejsowa, niezbędne do zabrania rzeczy, sugestie dotyczące wyżywienia. Aplikacja jest też miejscem do bezpośredniego komunikowania się ze skipperem. Skipperapp umożliwia dokumentowanie i przekazywania wrażeń z rejsu.

Ścieżka korzystania

Skipperapp prowadzi klienta „krok po kroku".

Aplikacja prowadzi w prosty sposób od planów na wyjazdu do jego realizacji. Po określeniu potrzeb klienta, proponuje ofertę konkretnego rejsu, przekierowuje na kontakt ze skipperem prowadzącym rejs, udziela wszelkich informacji, proponuje i prowadzi płatności. Wszystko w jednym miejscu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą!